Top 10 Brenner Küche – Palniki gastronomiczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TOM

#ad

TOM Creme Brulee palnik – napełniony gazem – w zestawie 1 x 100 ml kartusz gazowy do napełniania – palnik Bunsena z płomieniem 1300°C – palnik kuchenny, kemping i do warsztatu – palnik kuchenny

#ad
TOM #ad - Oferta zestawu – 1 x kartusz gazowy tom lg-100 jest dostarczany bezpośrednio do uzupełnienia. Płomień palnika gazowego butanowego można wykryć podczas dłuższej pracy i ułatwia lutowanie twarde. Jako urządzenie do flambirowania lub palnika do chwastów.

Tom jakość – zapewnia nie tylko najwyższą czystość w przypadku gazów do zapalniczek / butli gazowych napełnianych w Europie, nabojów gazowych, zapalniczek, ale również markową jakość w przypadku palników kartuszowych, lamp lutowniczych itp.11300°c sprawia, że palnik gazowy jest nieodzownym pomocnikiem na co dzień, na przykład na grillu lub w ogrodzie.

Wyjątkowo praktyczny – palnik tom do flambera może być używany na co dzień, na przykład w kuchni, na grillu lub jako zapalniczka dowolna. Do napełniania urządzenia i butli z gazem trzymać pionowo. Wysoka wydajność – silny płomień maks. Bezpieczne zastosowanie – zapłon piezoelektryczny za pomocą jednego przycisku. Z praktyczną bezstopniową regulacją płomienia.
MarkaTOM #ad
ProducentTOM #ad
Waga2.2
Numer częścicreme brulee brenner
Modelcreme brulee brenner

2. SILVER MATCH

#ad

Silver Match 2 x 300 ml gaz do zapalniczek i palników flambirowych

#ad
SILVER MATCH #ad - Wysokiej jakości formuła. Idealny do lamp kuchennych. Uniwersalny gaz do wszystkich rodzajów zapalniczek. Z 5 regulowanymi nasadkami do wszechstronnego zastosowania. Zaprojektowane specjalnie do zapalniczek i lamp lutowniczych. Zestaw 2 tabletek uzupełniających. Każda tabletka zawiera 300 ml gazu do zapalniczek polipłomieniowych.
MarkaSILVER MATCH #ad
ProducentPOLYFLAME #ad
Waga0.99
Numer części425

3. Lurch

#ad

1, opakowanie, Lurch 10890 palnik na butan

#ad
Lurch #ad - Palnik posiada podstawkę. Bezstopniowa regulacja płomienia. Temperatura płomienia do 1300°C; funkcja ciągłego płomienia. Zabezpieczenie przed dziećmi;certyfikat TÜV GS. Atwe napełnianie gazem do zapalniczek butanem.
MarkaLurch #ad
ProducentLurch #ad
Wysokość3.15
Długość7.48
Waga1.03
Szerokość6.3
Numer części10890
Model10890

4. HENMI

#ad

Do majsterkowania, do kuchni, palników Bunsena, wypieków, deserów, palnik do flambirów, lutowania twardego, palnik gazowy butan, lutowania, na, HENMI palnik kuchenny na Boże Narodzenie Crème Brulée

#ad
HENMI #ad - Pojemność – 8-10 g gazu butanowego. Możliwość wielokrotnego napełniania i regulacji palenia: dzięki regulatorowi płomienia do 1300°C możesz wybrać intensywność płomienia zgodnie z własnymi potrzebami. Szeroka podstawa zapobiega przechylaniu się palnika Butan Bunsena do kuchni, który został wykonany z obudowy ze stopu aluminium, co zapewnia długą żywotność.

Bezpieczny i trwały palnik bunsena: konstrukcja palników flambirowych zapobiega przypadkowemu zapaleniu. Wyprodukowano ze stopu aluminium. Atwy w użyciu palnik kuchenny: napełnij kulinarną latarkę butanem, a następnie nacisnąć przycisk, wystarczy przesunąć zamek bezpieczeństwa, aby płomień zaświecił. Szeroko stosowana zapalniczka: palnik gazowy na butan, gaszenia biżuterii DIY, grillowania, idealny do karmelizacji żywności, na kempingu lub jako narzędzie survivalowe itd.

Zapalniczka butanowa może być również używana jako wygodna i bezpieczna zapalniczka. Długa żywotność palnika lutowniczego: gaz butanowy nie wchodzi w zakres dostawy. Wskazówka: należy obrócić zapłon na "CLOSE", jeśli nie używasz palnika Bunsena. Prosta i precyzyjna manipulacja.
MarkaHENMI #ad
ProducentHENMI #ad
Wysokość5.91
Długość4.72
Waga0.46
Szerokość1.97
Numer częściSB-122
ModelSB-122

5. IBILI

#ad

IBILI Butano Azul Universal 200 ml, niebieski, stal nierdzewna

#ad
IBILI #ad - My health, our health family, our hobbies Planet The kitchenware that respects. Health the kitchenware that takes ab. My leisure time, the household items that unite… my family, our planet. My water, my friends LEISURE The kitchenware that entertains.
MarkaIBILI #ad
ProducentIBILI #ad
Wysokość2.76
Długość9.84
Waga0.22
Szerokość2.76
Numer części727020
Model727020

6. Rothenberger

#ad

ROTHENBERGER Industrial uniwersalny wkład gazowy – gaz, 35840 2 sztuki, w zestawie 5 adapterów, do zapalniczek lub palników gazowych do ponownego napełniania, 100 ml, wysoka czystość

#ad
Rothenberger #ad - Gaz uzupełniający. 25% propanu. 75% butanu. Wysoka czystość. Poniższe informacje dotyczą każdej jednostki w opakowaniu. Cznie z różnymi adapterami w nakrętce.
MarkaRothenberger #ad
ProducentRothenberger Industrial #ad
Wysokość1.57
Długość6.3
Szerokość1.57
Numer części35840
Model35840

7. RÖSLE

#ad

ABS, bezstopniowa regulacja płomienia do 1300°C, takich jak Crème Brûlée, wysokiej jakości palnik gazowy do flambowania potraw, biały, RÖSLE Palnik na flambir, stal nierdzewna 18/10

#ad
RÖSLE #ad - Bezstopniowa regulacja płomienia do 1300°c zapewnia zawsze udany rezultat – oczywiście z zabezpieczeniem przed dziećmi – certyfikat TÜV/GS. Prosta obsługa i wszechstronne zastosowania urządzenia do flambirowania sprawiają, że jest to cenne akcesorium w kuchni.

RÖsle palnik flambirowy do flambowania słodkich potraw, mięso i warzywa – nadaje się do skórowania papryki i pomidorów, takich jak Crème Brûlée, przyrumieniania mięsa lub karmelizowania słodkich potraw. Długość 13, 6 cm – wysokość 5, 2 cm – szerokość 16, stal nierdzewna 18/10 – odporność na temperaturę 260°c – średnica dna 3, 8 cm – długość uchwytu 12, 4 cm – waga 0, 26 kg – tworzywo ABS, 2 cm; urządzenie w stanie dostarczonym nie jest wypełnione gazem.

Atwa obsługa dzięki nieskomplikowanemu napełnieniu dostępnym w handlu gazem do zapalniczek – praktyczna praca ciągła pojemność zbiornika do 60 min – dodatkowo podstawa zapewnia stabilność.
MarkaRÖSLE #ad
ProducentRösle #ad
Wysokość6.7
Długość5
Waga0.57
Szerokość3.5
Numer części12844
Model12844

8. Sondiko

#ad

Sondiko Wydajna pochodnia propanowa LMT905, miotacz ognia, kulinarne grillowanie zbiornik na propan nie wchodzi w zakres dostawy, pistolet do grilla, zapalniczka na węgiel drzewny

#ad
Sondiko #ad - Sondiko najnowszy miotacz płomienia: ta kompaktowa, ręcznie prowadzona lampa kuchenna ma jeden z najszerszych i najsilniejszych płomieni ze wszystkich dostępnych na rynku pochodni. Regulowane sterowanie paliwem: rozmiar płomienia można dostosować do swoich potrzeb. A więc przydatny do oświetlania miejsca na ognisko, spawania, do wielu zastosowań kempingowych, opiekania pieprzu, projektów artystycznych i rzemieślniczych, dabs.

Proces ciągnięcia głowicy palnika z czarnego drutu niklowego pozwala palnikowi wytrzymać wysokie temperatury. 100% satysfakcji z zakupu: sondiko oferuje 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i 8-miesięczną gwarancję na ten palnik do gotowania. Pochodnia sondiko s-pro blow jest idealna dla wszystkich, ale nie lubią czekać, którzy kochają smak i aromat węgla drzewnego, aż węgiel będzie gotowy. Versatile – idealnie nadaje się do karmelizowania cukru w kremie z atopem, glazurowania pieczonego hama, smażenia steków, hobby, świeczkach lub cygarach, tworzenia biżuterii, topienia sera i opiekania.

Wietny prezent dla profesjonalnego kucharza: duże płomienie mogą sprawić, że gotowanie będzie o wiele bardziej wydajne. Oświetlenie grilla na węgiel drzewny i rozpalanie ogniska już nigdy nie będą takie same, gdy zobaczysz, jak ogień ryczy z tą dużą pochodnią propanową. Temperatura płomienia może osiągnąć do 1800°C. Sondiko zawsze stoi za naszymi produktami, nie wahaj się skontaktować z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości.
MarkaSondiko #ad
ProducentSondiko #ad
Wysokość6
Długość14
Waga1.3
Szerokość2.9
Numer częściSD905-Pro
ModelMT905

9. Sondiko

#ad

Sous Vide, grilla i pieczenia, propanowa pochodnia kuchenna, rozpalanie ogniska, Sondiko Potężna pochodnia do grillowania i gotowania L8010, regulowany miotacz ognia, pistolet do steków

#ad
Sondiko #ad - 100% warunkowa 24 miesiące gwarancji: ta latarka jest objęta 2-letnią gwarancją, bez pytań. I nie tylko: zapalniczka ogniskowa i pistolet lutowniczy mają również maksymalną moc, jeśli całkowicie naciśniesz przycisk spustowy! Przed naciśnięciem przycisku zapłonu należy ustawić zawór gazowy na minimalną wartość. Wskazówka: dla bezpiecznej wysyłki gaz nie wchodzi w zakres dostawy.

Wspaniały prezent: oryginalna pochodnia sondiko to idealny prezent dla mężczyzny, wypełniacz rajstop, wesela, który ma już wszystko. Nasza kulinarna pochodnia została wykonana z profesjonalnych materiałów, aby zapewnić bezpieczne i łatwe w użyciu narzędzie. Regulowany regulator paliwa: regulowany regulator temperatury umożliwia pełną kontrolę nad płomieniem i pozwala na wzrost temperatury płomienia do 2400°C. Wszechstronna pochodnia z propanem: ten palnik do crème brulee jest idealny do smażenia steków, topienia sera i pieczenia bułki chleba. Jest to pomysł na prezent świąteczny, uroczystości zakończenia szkoły i wszelkiego rodzaju wydarzenia kulinarne, urodziny, jakie możesz sobie wyobrazić.

Bezpieczna i trwała: długa, zakrzywiona dysza i ochrona palców nie przypalają się bezpiecznie chronią dłonie przed płomieniem. Pod koniec dnia chcemy wiedzieć, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy lub wymianę, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony ze swojej pochodni, że wszyscy nasi klienci są traktowani jak rodzina. Nadaje się również do rozpalania kominka, projektów rzemieślniczych, świec lub cygar, smażenia papryki, różnych zastosowań kempingowych, produkcji biżuterii, do glazurowania pieczonej szynki, spawania, karmelizowania cukru na kremowym brulee, hobby, do robienia kropek i wielu innych.
MarkaSondiko #ad
ProducentSondiko #ad
Wysokość6.69
Długość12.2
Waga0.95
Szerokość2.36
Numer częściGF-8010
ModelGF-8010

10. IBILI

#ad

Ibili 704500 palnik gazowy Professional, tworzywo sztuczne, czarny/srebrny/czerwony, 5 x 5 x 10 cm

#ad
IBILI #ad - Wymiary opakowania dł. Kolor: czarny / srebrny / czerwony. Kraj pochodzenia: Hiszpania. X wys. X szer. Materiał: tworzywo sztuczne. W zm: 7, 0 x 7, 0 x 12, 0.
MarkaIBILI #ad
ProducentIBILI #ad
Wysokość3.94
Długość1.97
Waga0.66
Szerokość1.97
Numer części704500
Model704500