Top 8 Tomahawk Axt Holz – Topory bojowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Böker

#ad

CRKT Woods Chogan T-Hawk 09CR2730 toporek, długość ostrza: 10,6 cm

#ad
Böker #ad - Materiał ostrza: 1055. Waga: 947, 0 g. Długość całkowita: 48, 5 cm. Długość ostrza: 10, 6 cm. Materiał uchwytu: drewno hikorowe.
MarkaBöker #ad
ProducentCRKT #ad
Wysokość0.01
Długość0.01
Waga2.09
Szerokość0.01
Numer części09CR2730
Model09CR2730

2. Schrade

#ad

Schrade 0 SCAXE10 Full Tang Hatchet by

#ad
Schrade #ad - Długość ostrza: 9, 14 cm 11, 08 cala waga: 1, 01 cm 5, 02 cm 3, 55 cala długość uchwytu: 15, 91 cala długość całkowita: 28, 37 lb.
MarkaSchrade #ad
ProducentSchrade #ad
Wysokość1.5
Długość12.5
Waga1.37
Szerokość6.5
Numer częściSCAXE10
ModelSCAXE10
GwarancjaNie

3. CRKT

#ad

CRKT Woods Nobo T-Hawk siekiera / Tomahawk brązowa, 09CR2732, długość ostrza: 8,8 cm

#ad
CRKT #ad - Materiał ostrza: 1055, materiał uchwytu: drewno hikorowe. Produkcja świadoma jakości dzięki profesjonalnemu wykonaniu, projektant: Ryan Johnson. Długość ostrza: 8, 8 cm. Całkowita długość: 48, 6 cm, waga: 731 g. Zamknięcie: stałe, rodzaj artykułu: siekiera / tomahawk.
MarkaCRKT #ad
ProducentCRKTH|#CRKT #ad
Wysokość0
Długość0
Waga1.61
Szerokość0
Numer części09CR2732
Model09CR2732

4. Golden Bird

#ad

Mini siekiera z pochwą, 27 cm Golden Bird Camping Toporek ręczny z uchwytem z drewna gruszkowego Trekking Survival Bushcraft Axt Retro ręcznie kuty siekiera outdoorowa przenośna

#ad
Golden Bird #ad - Długość całkowita: 27 cm, długość ostrza: 10 cm, szerokość ostrza: 10 cm. Waga siekiery: 395 g, waga całkowita z pudełkiem: 780 g. Moc siekiery o wysokiej gęstości zapewnia płynne i szybkie rozłupywanie, dzięki której można łatwo rozłupywać drewniane bloki. Oferujemy 100% gwarancji satysfakcji i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z jakością.

Mini faks do rzucania: ta mini siekiera może być używana do spadania małych kawałków drewna i podpałki. Jest mała, dzięki czemu jest łatwa w obsłudze, 10 cm długości ostrza i wyposażona w wrażliwe skórzane etui, tylko 27 cm długości, przenoszeniu do lasu lub rzucenia na cel. Ponadto zakrzywione elementy ostrza tworzą nową koncepcję w obszarze siekiery. Zakres dostawy: 1 x mini siekiera, 1 zestaw pochwy, 1 ekskluzywne pudełko. Ponadto uchwyt jest mocowany za pomocą drewnianego klina i korka, z doskonałym poczuciem równowagi.

Długość uchwytu: 27 cm, szerokość: 3 cm; materiał uchwytu: drewno gruszkowe. Satynowy wzór na powierzchni siekiery jest ręcznie kuty przez rzemieślników z ponad 20-letnim doświadczeniem i jest bardziej wytrzymały niż przeciętny topór. Siekiera rozłupująca w całości stalowa: 395 g wysokiej wydajności siekiera ze stali o dużej zawartości węgla, która jest podwójnie hartowana. Gwarancja posprzedażna – wszystkie nasze siekiery przed wysyłką przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości i są dobrze zapakowane w eleganckie pudełko.
MarkaGolden Bird #ad
ProducentGolden Bird #ad
Wysokość1.18
Długość10.63
Waga0.87
Szerokość3.94
Numer częściAX-1A
ModelAXT-1

5. TIVOLI

#ad

Topór do spędzania wolnego czasu, TIVOLI Siekiera rozłupująca, do drewna, na kemping, do ogrodu, toporek kempingowy na polowanie, trekking, survivalowa

#ad
TIVOLI #ad - Po drugiej stronie trzonka znajduje się kilof, które może być używane na kempingu, za pomocą którego można łamać lód lub rozbić okna. Wskazówki – ①to normalne, który otrzymałeś. Optymalny do wszystkich aktywności trekkingowych i na świeżym powietrzu. Jest to zdecydowanie must-have siekiera survivalowa dla prawdziwych mężczyzn.

Siekiera jest bardzo ostra, należy używać i starannie przechowywać. Stylowa z praktyczną siekierą: topory kempingowe tivoli są wykonane z wysokiej jakości stali, że ta siekiera kempingowa jest wyjątkowa i czarująca. Na jednym końcu trzonka ma głowicę siekiery z ostrym ostrzem do siekania drewna lub przełamywania lodu. W porównaniu z tradycyjnymi siekierami nasza siekiera outdoorowa jest ostrzejsza i wytrzyma dłużej. Po otrzymaniu siekiery należy dokładnie umyć przed użyciem.

Głowica siekiery jest nierozerwalnie połączona z trzonkiem, co zapewnia bezpieczeństwo. Siekiera outdoorowa dobrze leży w dłoni przy niewielkim wysiłku do siekania, krojenia, dzięki której można łatwo i bezpiecznie rozłupywać rzeczy. Ponadto zapewnia bezpieczeństwo przed obrażeniami ciała lub uszkodzeniem innego sprzętu podczas transportu małej siekiery w plecaku. Siekiera uniwersalna: siekiera rozłupująca tivoli to uniwersalne narzędzie, polowaniu i wędkowaniu.
MarkaTIVOLI #ad
ProducentTIVOLI #ad
Wysokość0.04
Długość11.81
Waga0.49
Szerokość1.18
Numer częściSF01
ModelSF01

6. Cold Steel

#ad

Cold Steel Siekiera przednia długość całkowita: 48,0 cm topy

#ad
Cold Steel #ad - Długość ostrza: 8, 6 cm. Topory. Długość całkowita: 48, 0 cm. Cold steel siekiera Frontier- 5150- stal hikorowa. Waga z pochwą: 672 g.
MarkaCold Steel #ad
ProducentCOQW2|#Cold Steel #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga1.48
Szerokość0.39
Numer części001478
Model001478
GwarancjaNein

7. Japaknives

#ad

Siekiera rozłupująca z pochwą na polowanie, do ogrodu, na wędrówki, Japaknives Survivalowa siekiera kempingowa

#ad
Japaknives #ad - Wielofunkcyjna siekiera jeśli kupisz wielofunkcyjną siekierę japońską, długość 27 cm. Czarna powłoka na powierzchni małej siekiery jest odporna na rdzę i zużycie i pozostaje niezawodna przez wiele lat. Jeśli chcesz iść na przygodę, które kochają biwakowanie, rozłupywania drewna, wędrówki i przetrwanie w dzikiej przynosi im pełne poczucie bezpieczeństwa.

Może być używany do samoobrony, łamania okien i lodu. Niezbędne na świeżym powietrzu ta siekiera survivalowa jest odpowiednia dla osób, do aranżacji magazynu, aby wezwać pomoc w nagłych wypadkach. Atwa do przenoszenia dzięki uchwytowi do noszenia na pochwie siekiery mini siekierę można łatwo podnieść i przenosić jedną ręką, bez obaw, że utrudnia upadku. Trzonek jest wykonany z odpornego na korozję i lekkiego tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Trzonek i siekiera są ze sobą nierozerwalnie połączone i wzmocnione trzema nitami dla bezpieczeństwa użytkowania.

Waga topora wynosi 492 g, klucz imbusowy, otrzymasz pochwę na siekierę, młotek, oprócz topora, co zapewnia wygodny chwyt. Ergonomiczny uchwyt ma antypoślizgowy wzór, aby zapewnić, że uchwyt nie odpadnie i można go łatwo używać jedną ręką. Wyposażony w krzesiwo, aby rozpalić ogień i gwizdek survivalowy, wystarczy siekiera kempingowa. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, a Japaknives zapewni Ci uważną obsługę. Wytrzymała i trwała siekiera rozłupująca jest kuta z wysokiej jakości stali d2 i ma ostre ostrze, które z łatwością rozłupuje drewno.
MarkaJapaknives #ad
ProducentJapaknives #ad
Wysokość0.98
Długość10.83
Szerokość5.67
Numer części1117
ModelJKS-blackaxe

8. Japaknives

#ad

Japaknives Siekiera survivalowa 10 w 1, ostrzałka kempingowa, wielofunkcyjne narzędzie z nożem i kompasem, toporek ręczny z pudełkiem na prezent, siekiera rozłupująca do drewna, czarny zestaw na

#ad
Japaknives #ad - Wszystko to dla Twojej przyjemności i zakupu bez ryzyka! Beztroski na rynku wtórnym – szukasz wszechstronnej siekiery? ta siekiera kempingowa naprawdę spełni twoje potrzeby. Niezależnie od tego, czy jesteś pod namiotem, rozbijania szkła, nawigowania w dziczy, budowania schronienia, wędrówką czy polujesz – dzięki takiemu wyposażeniu survivalowemu jesteś zawsze dobrze przygotowany do radzenia sobie ze złożonymi sytuacjami survivalowymi na świeżym powietrzu.

Wszechstronna siekiera bushcraft – można go używać do rozłupywania drewna, rozpalania ognia i wykonywania grubych rzeźb. Mała siekiera jest dostarczana z pokrowcem ochronnym i czarnym pudełkiem prezentowym. Wszystko w jednym, 1 pochwę, 2 drążki przedłużające, idealnie nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu lub do siekania drewna w domu i pielęgnacji ogrodu. Został zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z potrzebami sportowców i entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Axt survival 10 w 1 - dzięki temu wielofunkcyjnemu narzędziu do siekiery otrzymasz nie tylko ostrą siekierę, 1 młotek bezpieczeństwa, ale również 1 młotek, 1 krzemień + fajkę, 1 kompas, 1 nóż outdoorowy, 1 linkę i 1 pudełko prezentowe. Trzonek i przedłużenie wykonane są ze stopu aluminium lotniczego z antypoślizgowymi nićmi na powierzchni trzonka, aby ułatwić wyzwalanie i zapobiec ślizganiu się. Topory ręczne firmy japaknives to absolutna przyjemność dla każdego entuzjasty aktywności na świeżym powietrzu. Idealny prezent dla kamperów, wędkarzy, myśliwych, survivalowców, wędrowców, entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu i wędrowców.
MarkaJapaknives #ad
ProducentJapaknives #ad
Wysokość1.18
Długość11.81
Szerokość5.91
Numer części1027
ModelJKL-axeset